Template Whisperer (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Name
bn: নাম

en: never
bn: কখনোই নয়

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
