Template Whisperer (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Name
it: Nome

en: never
it: mai

en: Node
it: Nodo

en: Count
it: Numero

en: General
it: Generale

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Entity
it: Entità

en: Used in
it: Usato in

en: About
it: Informazioni

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Not restricted
it: Non limitato

en: Reference type
it: Tipo di riferimento

en: 1 place | @count places
it[0]: 1 luogo
it[1]: @count luoghi

en: Registering module
it: Registrazione del modulo
