Template Whisperer (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: never
jv: ora tau

en: Count
jv: Jumlah

en: General
jv: Umum

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: About
jv: Ngenani

en: Not restricted
jv: Ora aman
