Template Whisperer (8.x-2.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Count
bo: གྲངས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད
