Template Whisperer (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: never
eu: inoiz ez

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: General
eu: Orokorra

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Entity
eu: Entitatea

en: Used in
eu: Erabilita

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe
