Template Whisperer (8.x-2.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Name
te: పేరు

en: Count
te: లెక్క

en: General
te: సాధారణ

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: About
te: గురించి

en: Suggestions
te: సూచనలు

en: Suggestion
te: సూచన
