Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: never
cs: nikdy

en: Node
cs: Uzly

en: Count
cs: Počet

en: General
cs: Obecné

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Used in
cs: Použito v

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Reference type
cs: Typ reference

en: 1 place | @count places
cs[0]: 1 místo
cs[1]: @count míst
cs[2]: @count místa

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu
