Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: never
hu: soha

en: ID
hu: Azonosító

en: Node
hu: Tartalom

en: Count
hu: Mennyiség

en: General
hu: Általános

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Entity
hu: Entitás

en: Used in
hu: Ez használja

en: About
hu: Leírás

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Suggestion
hu: Javaslat

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Reference type
hu: Hivatkozás típusa

en: 1 place | @count places
hu[0]: 1 hely
hu[1]: @count hely

en: Registering module
hu: Használó modul
