Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: never
hy: երբեք

en: Node
hy: Նոդ

en: Count
hy: քանակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
