Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: never
ja: なし

en: Node
ja: ノード

en: Count
ja: カウント

en: General
ja: 全般

en: Display name
ja: 表示名

en: Entity
ja: エンティティ

en: Used in
ja: 利用場所

en: About
ja: アバウト

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Reference type
ja: 参照タイプ

en: 1 place | @count places
ja[0]: 1ヶ所
ja[1]: @countヶ所

en: Registering module
ja: モジュールの登録
