Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Name
ka: სახელი

en: never
ka: არასდროს

en: Count
ka: რაოდენობა

en: General
ka: ზოგადი
