Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: never
lt: niekada

en: Node
lt: Mazgas

en: Count
lt: Skaičius

en: General
lt: Bendras

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Used in
lt: Naudojama

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis
