Template Whisperer (8.x-3.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Name
pt: Nome

en: never
pt: nunca

en: Node
pt: Nó

en: Count
pt: Contagem

en: General
pt: Geral

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Entity
pt: Entidade

en: Used in
pt: Utilizado em

en: About
pt: Sobre

en: Suggestions
pt: Sugestões

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: Reference type
pt: Tipo de referência

en: Registering module
pt: A registar o módulo
