Template Whisperer (8.x-3.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: never
ast: nunca

en: Node
ast: Noyu

en: Count
ast: Cuenta

en: General
ast: Xeneral
