Template Whisperer (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: never
ca: mai

en: Count
ca: Quantitat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Entity
ca: Entitat

en: Used in
ca: Usat a

en: About
ca: Detalls

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Suggestion
ca: Suggeriment

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Reference type
ca: Tipus de referència

en: 1 place | @count places
ca[0]: 1 lloc
ca[1]: @count llocs

en: Registering module
ca: Mòdul de registre
