Template Whisperer (8.x-3.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: never
cy: byth

en: Node
cy: Nod

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: General
cy: Cyffredinol
