Template Whisperer (8.x-3.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: never
ku: هیچ کات

en: Node
ku: گرێ

en: Count
ku: ژمارە

en: General
ku: گشتی

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: About
ku: دەربارە

en: Suggestion
ku: پێشنیارەکان

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
