Template Whisperer (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: never
sq: asnjëherë

en: Node
sq: Nyjë

en: Count
sq: Numri

en: About
sq: Informacione
