Template Whisperer (8.x-3.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: never
gl: nunca

en: Node
gl: Nodo

en: Count
gl: Contar

en: General
gl: Xeral

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Entity
gl: Entidade

en: Used in
gl: Usado en

en: About
gl: Información

en: Suggestions
gl: Suxerencias

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Not restricted
gl: Sen restricción
