Template Whisperer (8.x-3.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: never
eo: neniam

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Entity type
eo: Speco de ento
