Template Whisperer (8.x-3.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: never
sl: nikoli

en: Node
sl: Vozlišče

en: Count
sl: Število

en: General
sl: Splošno

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: About
sl: O modulu
