Templating (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: About
hu: Leírás

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.

en: Starting...
hu: Indítás...

en: Management
hu: Adminisztráció
