Templating (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: About
uk: Про модуль

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.

en: Starting...
uk: Початок…

en: Management
uk: Керування
