Templating (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Theme
hr: Tema

en: Other
hr: Ostalo

en: Template
hr: Predložak

en: Themes
hr: Predlošci

en: About
hr: Opis

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Management
hr: Upravljanje
