Templating (8.x-1.7) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Theme
jv: Tema

en: Other
jv: Liyané

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.
