Templating (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Other
oc: Autre

en: Template
oc: Modèl

en: Themes
oc: Tèmas

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
