Templating (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி
