Templating (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி

en: Theme
ta: தீம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
