Templating (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Other
ug: باشقا

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Management
ug: باشقۇرۇش
