Templating (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Other
ku: هیتر

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
