Templating (8.x-1.8) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Theme
pl: Skórka

en: Other
pl: Inne

en: Template
pl: Szablon

en: Templates
pl: Szablony

en: Themes
pl: Skórki

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Run
pl: Uruchom

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: About
pl: O stronie

en: Page path
pl: Ścieżka strony

en: Region name
pl: Nazwa regionu

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Template Settings
pl: Ustawienia szablonu
