Templating (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Theme
ru: Тема

en: Other
ru: Другое

en: Template
ru: Шаблон

en: Template edit
ru: Правка Шаблона

en: Template name
ru: Название шаблона

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Run
ru: Запустить

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: About
ru: Информация

en: Page path
ru: Путь страницы

en: Region name
ru: Название области

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Export All
ru: Экспортировать все

en: Block Type
ru: Тип блока

en: Management
ru: Управление
