Templating (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Theme
sl: Tema

en: Themes
sl: Teme

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
