Templating (8.x-1.9) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Theme
bs: Tema

en: Themes
bs: Teme
