Templating (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Other
cs: Jiné

en: Template
cs: Šablona

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
