Templating (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Template
is: Sniðmát

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um
