Templating (8.x-1.9) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Theme
mn: Загвар

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд
