Templating (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Theme
tr: Tema

en: Other
tr: Diğer

en: Template
tr: Şablon

en: Template name
tr: Şablon adı

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Themes
tr: Temalar

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Back to list
tr: Listeye dön

en: About
tr: Hakkında

en: Page path
tr: Sayfa yolu

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Management
tr: Yönetim
