Templating (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Theme
ca: Tema

en: Other
ca: Altres

en: Template
ca: Plantilla

en: Templates
ca: Plantilles

en: Themes
ca: Temes

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Run
ca: Executa

en: About
ca: Detalls

en: Page path
ca: Camí de la pàgina

en: Region name
ca: Nom de la regió

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Block Type
ca: Tipus de bloc

en: Management
ca: Gestió
