Templating (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Theme
da: Tema

en: Other
da: Anden

en: Template
da: Skabelon

en: Templates
da: Skabeloner

en: Themes
da: Temaer

en: Content Type
da: Indholdstype

en: About
da: Om

en: Page path
da: Sidesti

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Block Type
da: Bloktype

en: Management
da: Administration
