Templating (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Theme
et: Teema

en: Other
et: Muu

en: Template
et: Mall

en: Template name
et: Malli nimi

en: Themes
et: Teemad

en: About
et: Programmist

en: Page path
et: Lehekülje teekond

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Management
et: Haldus
