Templating (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Other
ka: სხვა

en: Themes
ka: თემები
