Templating (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Theme
nl: Thema

en: Other
nl: Andere

en: Template name
nl: Template-naam

en: Themes
nl: Thema's

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Run
nl: Uitvoeren

en: About
nl: Over

en: Page path
nl: Paginapad

en: Region name
nl: Gebiedsnaam

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Block Type
nl: Bloktype

en: Management
nl: Beheer
