Templating (8.x-1.7) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Other
te: ఇతర

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: About
te: గురించి
