Templating (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Completed @current of @total.
be: Завершана @current з @total.

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
