Templating (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Management
ca: Gestió

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
