Templating (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: The maximum length of the field in characters.
hi: अक्षरों में क्षेत्र की अधिकतम लंबाई

en: Completed @current of @total.
hi: @total  में से @current को पूरा कर लिया गया

en: Management
hi: संचालन

en: Text value
hi: पाठ मान
