Templating (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: About
hr: Opis

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Completed @current of @total.
hr: Završeno @current od @total.

en: Management
hr: Upravljanje
