Templating (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.
