Templating (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: About
oc: A prepaus

en: The maximum length of the field in characters.
oc: La longor maximala del camp en nombre de caractèrs.

en: Completed @current of @total.
oc: @current sus @total acabats.
